Royal Wedding

İstanbul’da kapalı alanlarda gerçekleştirilen düğünler yerine doğayla iç içe bir ortamda kır düğünü hayali kuruyorsanız size iyi bir teklifimiz var!

En mutlu günlerinizde düzenlediğiniz davetlere ev sahipliği yaptığımız Royal Wedding Şile’de muhteşem bir ortam sizi bekliyor! Yıllardan beri mutlu çiftlerin sevinçlerini değerli dostları ve akrabaları ile paylaştığı düğün, nişan ve söz gibi davetler düzenlediğimiz mekânımızda yeşilin her tonuna tanıklık edebilirsiniz. Günümüzde İstanbul’da bulmaktan zorlandığınız doğayla iç içe zaman geçirebileceğiniz bir mekânda düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız mekânımız tam size göre! Havuz başı alanımızın da bulunduğu mekânımız Şile’nin rahat ulaşım sağlanabilen konumlarından birinde yer alıyor. Bu sayede değerli konuklarınız düğününüze gayet rahat bir şekilde gelebiliyorlar.

400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda konuklarınızın en rahat şekilde eğlenebilmelerini sağlamak için özel oturma düzenleri hazırlıyoruz. Örneğin; ailesi ile birlikte düğününüze katılan konuklarınız için özel aile masaları oluşturabildiğimiz gibi aynı zamanda daha kalabalık grupların da bir arada eğlenmelerine imkân sağlayan oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz. Bahçemizde yer alan masa ve sandalyelerimizde beyaz rengi ağırlıklı olarak kullanmayı tercih ettik. Masumiyet ve sadeliği simgeleyen beyaz ile birlikte hem şık hem de nezih bir ortam yaratmayı başardık. Düğününüzde hâkim olmasını istediğiniz bir tema varsa bu konsept dahilinde masa ve sandalyelerimizde farklı renkte örtü ve giydirmeler kullanabiliriz. Ayrıca düğününüzü yemekli olarak hayata geçirmek isterseniz menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun lezzetlerden menüler oluşturabilirsiniz.

Aradan uzun zaman geçse de unutulmayacak bir düğün gerçekleştirmek için Royal Wedding Şile’yi tercih ediyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz

Galeri